Konferencje

Śniadanie biznesowe w Powiecie Kaliskim

 W dniu 16 marca 2017 r. partner TL HUB - Wojciech Matuszczak wygłosił prelekcję na temat Krajowej Administracji Skarbowej – zmiana w administracji skarbowej od 1 marca 2017 r. podczas drugiego wydarzenia z cyklu „Śniadanie Biznesowe w Powiecie Kaliskim”

Jednocześnie, podczas spotkania starosta kaliski Krzysztof Nosal powołał do działania Powiatową Radę Biznesu, która ma doradzać Staroście w zakresie rozwoju przedsiębiorczości w powiecie kaliskim i Aglomeracji Kalisko- Ostrowskiej.

Więcej: http://www.powiat.kalisz.pl/art,782,powiatowa-rada-biznesu-zostala-powolana-w-powiecie-kaliskim

 

 

Majówka Podatkowa 2016 na UE w Poznaniu

 W dniu 10 maja 2016 roku partner TL HUB - Mateusz Chłosta - poprowadził wykład dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przeprowadzony w ramach 9 edycji Majówki Podatkowej. Tematem wykładu były ceny transferowe oraz rewolucyjne zmiany w zakresie ich dokumentowania, jakie w najbliższym czasie wejdą w życie.

Czytaj więcej: Majówka Podatkowa 2016 na UE w Poznaniu

Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2016

 Mec. Katarzyna Leśkiewicz uczestniczyła w debacie na Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2016 (FBK), poświęconej znaczeniu bezpieczeństwa dla biznesu.

FBK współorganizowany został przez TOR-Audytor i TOR Konferencje (organizator techniczny) pod patronatem Ministra Infrastruktury i Budownictwa. W FBK 2016 udział wzięli: szef departamentu bezpieczeństwa Europejskiej Agencji Kolejowej – ERA, Christopher Carr, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego, jak też przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych oraz liczni przedstawiciele przewoźników kolejowych i zarządcy infrastruktury i inni uczestnicy ruchu kolejowego.

Czytaj więcej: Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2016